Groups 3, 4, 5, 6, 7 & 8

Group 3

Scores

Mar 13 7:15 PM Atlético Tucumán - Libertad Tucuman
Mar 15 7:15 PM The Strongest - Peñarol La Paz
Apr 3 7:15 PM Libertad - The Strongest Asuncion
Apr 4 7:15 PM Peñarol - Atlético Tucumán Montevideo
Apr 18 9:45 PM Libertad - Peñarol Asuncion
Apr 25 7:15 PM Atlético Tucumán - The Strongest Tucuman
May 17 7:15 PM Libertad - Atlético Tucumán Asuncion
May 17 7:15 PM Peñarol - The Strongest Montevideo
May 3 9:30 PM The Strongest - Libertad La Paz
May 1 7:15 PM Atlético Tucumán - Peñarol Tucuman
Apr 26 9:30 PM Peñarol - Libertad Montevideo
Apr 18 7:15 PM The Strongest - Atlético Tucumán La Paz

Standings

TeamPtsPWDLGFGA
Atlético Tucumán 0 000000
Libertad (PAR) 0 000000
Peñarol (URU) 0 000000
The Strongest (BOL) 0 000000

Group 4

Scores

Feb 28 7:15 PM Independiente Sta Fe - Emelec Bogota
Feb 28 9:45 PM Flamengo - River Plate Rio de Janeiro
Mar 14 9:45 PM Emelec - Flamengo Guayaquil
Apr 5 7:15 PM River Plate - Independiente Sta Fe Buenos Aires
Apr 19 9:30 PM Emelec - River Plate Guayaquil
Apr 25 9:45 PM Independiente Sta Fe - Flamengo Bogota
May 23 9:45 PM Emelec - Independiente Sta Fe Guayaquil
May 23 9:45 PM River Plate - Flamengo Buenos Aires
May 16 9:45 PM Flamengo - Emelec Rio de Janeiro
May 3 9:30 PM Independiente Sta Fe - River Plate Bogota
Apr 26 7:15 PM River Plate - Emelec Buenos Aires
Apr 18 9:45 PM Flamengo - Independiente Sta Fe Rio de Janeiro

Standings

TeamPtsPWDLGFGA
Emelec (ECU) 0 000000
Flamengo (BRA) 0 000000
Independiente Sta Fe (COL) 0 000000
River Plate 0 000000

Group 5

Scores

Mar 13 9:30 PM Vasco da Gama - Universidad de Chile Rio de Janeiro
Feb 27 9:30 PM Racing Club - Cruzeiro Avellaneda
Apr 3 9:30 PM Universidad de Chile - Racing Club Santiago
Apr 4 9:45 PM Cruzeiro - Vasco da Gama Belo Horizonte
Apr 19 9:30 PM Universidad de Chile - Cruzeiro Santiago
Apr 26 9:30 PM Vasco da Gama - Racing Club Rio de Janeiro
May 22 9:30 PM Universidad de Chile - Vasco da Gama Santiago
May 22 9:30 PM Cruzeiro - Racing Club Belo Horizonte
May 3 7:15 PM Racing Club - Universidad de Chile Avellaneda
May 2 9:45 PM Vasco da Gama - Cruzeiro Rio de Janeiro
Apr 26 7:15 PM Cruzeiro - Universidad de Chile Belo Horizonte
Apr 19 7:15 PM Racing Club - Vasco da Gama Avellaneda

Standings

TeamPtsPWDLGFGA
Cruzeiro (BRA) 0 000000
Racing Club 0 000000
Universidad de Chile (CHI) 0 000000
Vasco da Gama (BRA) 0 000000

Group 6

Scores

Feb 28 7:15 PM Nacional - Estudiantes de La Plata Montevideo
Mar 1 7:15 PM Real Garcilaso - Santos Cusco
Mar 14 7:15 PM Estudiantes de La Plata - Real Garcilaso La Plata
Mar 15 7:15 PM Santos - Nacional Santos
Apr 5 9:30 PM Estudiantes de La Plata - Santos La Plata
Apr 25 7:15 PM Nacional - Real Garcilaso Montevideo
May 24 7:15 PM Estudiantes de La Plata - Nacional La Plata
May 24 7:15 PM Santos - Real Garcilaso Santos
May 1 7:15 PM Real Garcilaso - Estudiantes de La Plata Cusco
May 1 9:30 PM Nacional - Santos Montevideo
Apr 24 9:30 PM Santos - Estudiantes de La Plata Santos
Apr 3 7:15 PM Real Garcilaso - Nacional Cusco

Standings

TeamPtsPWDLGFGA
Estudiantes de La Plata 0 000000
Nacional (URU) 0 000000
Real Garcilaso (PER) 0 000000
Santos (BRA) 0 000000

Group 7

Scores

Mar 1 7:15 PM Deportivo Lara - Independiente Cabudare
Feb 28 9:45 PM Millonarios - Corinthians Bogota
Mar 15 9:30 PM Independiente - Millonarios Avellaneda
Mar 14 9:45 PM Corinthians - Deportivo Lara São Paulo
Apr 18 9:45 PM Independiente - Corinthians Avellaneda
Apr 24 7:15 PM Deportivo Lara - Millonarios Cabudare
May 24 9:30 PM Independiente - Deportivo Lara Avellaneda
May 24 9:30 PM Corinthians - Millonarios São Paulo
May 17 9:30 PM Millonarios - Independiente Bogota
May 17 9:30 PM Deportivo Lara - Corinthians Cabudare
May 2 9:45 PM Corinthians - Independiente São Paulo
Apr 17 9:30 PM Millonarios - Deportivo Lara Bogota

Standings

TeamPtsPWDLGFGA
Corinthians (BRA) 0 000000
Independiente 0 000000
Deportivo Lara (VEN) 0 000000
Millonarios (COL) 0 000000

Group 8

Scores

Mar 1 9:30 PM Júnior - Palmeiras Barranquilla
Mar 1 9:30 PM Alianza Lima - Boca Juniors Lima
Apr 3 9:30 PM Palmeiras - Alianza Lima São Paulo
Apr 4 9:45 PM Boca Juniors - Júnior Buenos Aires
Apr 11 9:45 PM Palmeiras - Boca Juniors São Paulo
Apr 26 9:30 PM Júnior - Alianza Lima Barranquilla
May 16 9:45 PM Palmeiras - Júnior São Paulo
May 16 9:45 PM Boca Juniors - Alianza Lima Buenos Aires
May 3 9:30 PM Alianza Lima - Palmeiras Lima
May 2 7:15 PM Júnior - Boca Juniors Barranquilla
Apr 25 9:45 PM Boca Juniors - Palmeiras Buenos Aires
Apr 19 9:30 PM Alianza Lima - Júnior Lima

Standings

TeamPtsPWDLGFGA
Alianza Lima (PER) 0 000000
Boca Juniors 0 000000
Júnior (COL) 0 000000
Palmeiras (BRA) 0 000000

[ Preliminary Round ]  [ Groups 1 & 2 ] [ Following Rounds ]


ArgentineSoccer.com